ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η Δημοσυνεταιριστική εταιρεία Έβρος Α.Ε λαμβάνοντας υπόψιν τις συνθήκες που έχουν διαμορφωθεί με την εξάπλωση του Κορονοιού (Covid-19), για την προστασία της υγείας των εργαζομένων της αλλά και την προστασία της δημόσιας υγείας λαμβάνει έκτακτα μέτρα προστασίας.Τα μέτρα θα εφαρμοστούν από σήμερα Δευτερά 16 Μαρτίου και για της επόμενες τρεις εβδομάδες και θα αφορούν τις εγκαταστάσεις τις εταιρείας στον Προβατώνα του Δήμου Σουφλίου.

Η επικοινωνία μαζί μας να γίνεται κυρίως  ηλεκτρονικά ή τηλεφωνικά, κατά τις ώρες 8:00-15:45 ενώ η αποστολή εγγράφων στην εταιρεία μας θα πρέπει να γίνεται ταχυδρομικά η ηλεκτρονικά η με FAX στα εξής στοιχεία :

Δημοσυνεταιριστική Έβρος Α.Ε. Ανώνυμη Αναπτυξιακή Εταιρεία ΟΤΑ Έβρου

Προβατώνας Σουφλίου ΤΚ 68003

Τηλ: 25540 20090/9192

Φαξ: 2554041800

e-mail :dimossin@dimossin.gr

site :www.dimossin.gr

Παρακαλούνται οι πολίτες και οι συνεργάτες της εταιρείας να προσέρχονται στα γραφεία μας  ΜΟΝΟ για έκτακτη ανάγκη και  κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας  για ραντεβού.

Ο Προέδρος

Καλακίκος Παναγιώτης